Televizyon Yayını için Adalara Çağrı

 

2. ETAP TÜM KATMALİKLERİNE VE SAKİNLERİNE

Televizyon yayınlarıyla ilgili konuları görüşmek üzere, Eryaman 2. Etap Toplu Yapı Yönetiminin 02.01.2013 tarih ve 2013 / 02 sayılı yazılarıyla bütün konut adalarına yaptığı çağrı üzerine, 05.01.2013 tarihinde yapılan toplantıya katılan ada temsilcilerinin;

 “Eryaman 2.Etap Toplu Yapı Yönetiminin sorumluluğundaki Mevcut Televizyon yayın sisteminden bütün konut adalarının Sistem kurulum bedeline katılarak yararlanmaları, Televizyon yayını almayacağını yazı ile bildiren ada yönetimlerine verilen yayının kesilmesi katılanların oy birliği ile kararlaştırılmıştır”
Aldığı karar doğrultusunda, Eryaman 2. Etap Toplu Yapı Yönetiminin, mevcut alt yapının fiber kabloyla takviye edilmesiyle kurup yayına soktuğu, süreç içinde dijital televizyon yayınlarına ve internete açık, D-Smart, Digitürk ve benzeri yayınlarına uyumlu, sahibi olacağımız ve hiçbir bedel ödemeden sürekli yararlanacağımız bir Televizyon Yayın sisteminden yararlanmak isteyen adaların 12.01.2013 Cumartesi günü 14.00' e kadar yazı ile yönetimimize başvurmaları, yazılı başvuruda bulunmayan konut adalarına verilmekte olan yayının kesileceği bilgilerinize rica olunur.

Saygılarımızla.

Not: Televizyon yayınlarından yararlanmakta olan mevcut adaların katılması durumunda konut başına yaklaşık 45.00T. Bedelin Şubat ayından başlamak üzere dört eşit taksit halinde ödenebilecektir.